Ignum.cz » » Outlook 2007

Ruční nastavení klienta Outlook 2007

Na této straně najdete postup pro ruční nastavení aplikace Microsoft Office Outlook 2007 pro přístup ke schránce provozované pomocí služby EXCHANGE hosting.

exchange_setup_01 01. Otevřete ovládací panel Pošta a klikněte na tlačítko E-mailové účty.
exchange_setup_02 02. Klikněte na tlačítko Nový v okně Nastavení účtu.
exchange_setup_03 03. Zatrhněte volbu Konfigurovat ručně nastavení… a pokračujte kliknutím na tlačítko Další.
exchange_setup_04 04. Vyberte typ Microsoft Exchange a pokračujte kliknutím na tlačítko Další.
exchange_setup_05 05. Zadejte jméno Server Microsoft Exchange „hoboj.ad.ignum­.cz“, Uživatelské jméno a klikněte na tlačítko Další nastavení. V této fází NEklikejte na tlačítko Zkontrolovat jméno.
exchange_setup_06 06. Vyberte záložku Připojení. Zatrhněte volbu Připojit se k poštovní schránce… a klikněte na tlačítko Nastavení proxy server Exchange.
exchange_setup_07 07. Vyplňte adresu proxy serveru (Pro připojení k serveru proxy pro server Exchange…) „exmail.ignum.cz“. Zatrhněte volbu Připojovat se pouze k serverům proxy… a zadejte název „msstd:exmail­.ignum.cz“. Pro připojení v rychlých i pomalých sítích povolte upřednostňování komunikace pomocí HTTP. Typ ověřování serveru proxy vyberte „Základní ověřování“. V tomto i v nadřazeném okně potvrďte nastavení kliknutím na tlačítko OK.
exchange_setup_08 08. Po nastavení proxy je možné Zkontrolovat jméno. Budete vyzvání k zadání uživatelského jména a hesla. Po úspěšném ověření se přihlašovací jméno změní na plné jméno a zobrazí se podtržené. Stejně tak název serveru. Konfiguraci dokončete kliknutím na tlačítko Další / Dokončit / Zavřít / Zavřít.

Webcontrol

208.331823349ms -- 6146.25KB