Ignum.cz » Serverhosting

Serverhosting

Robustní řešení pro náročné webové aplikace, kde běžný hosting už nepostačuje. Kompletní servis v podobě managed serverů, umístění vlastního serveru nebo pronájem racku, o všechno se vám postaráme.

S výběrem optimální varianty vám poradí naši specialisté.

Hladký provoz veškerých služeb zajišťují naši administrátoři v režimu 24/7. Zákaznickou podporu máte k dispozici ve dne i v noci.

Virtuální servery

Virtuální servery splňují prakticky stejné požadavky na funkčnost jako fyzické servery. Díky sdílenému HW je provoz virtuálních serverů výrazně levnější.

ObjednatVíce informacíod 199 Kč měsíčně

Dedikované servery

Pořízení a správu fyzického serveru za vás obstarají naši administrátoři. Servery vám v případě potřeby dodáme i s vybraným operačním systémem.

Více informacíod 2690 Kč měsíčně

Umístění serverů

Umístění vašeho serveru v datovém centru s nonstop dohledem, rychlým připojením bez omezení přenesených dat a reálně měřenou spotřebou elektrické energie.

Více informacíod 1035 Kč měsíčně

Managed servery

O správu a pořízení serveru, administraci operačního systému, zálohování, monitoring a zabezpečení systému se starají naši administrátoři – v režimu 24/7.

Více informacíod 4390 Kč měsíčně

Storage Hosting

Zálohovaný a vyhrazený datový prostor s vysokou dostupností pro Vaše potřeby. K datům můžete přistupovat podle potřeby nebo je mít permanentně nasdíleny.

ObjednatVíce informacíod 1800 Kč měsíčně

Pronájem racku

Pronajměte si pro své technologie rack s non-stop dohledem, reálně měřenou spotřebou elektřiny, rychlým připojením a špičkovými provozními podmínky v datovém centru.

Více informacíod 7090 Kč měsíčně

Webcontrol

229.07996177673ms -- 8811.7109375KB