Ignum.cz » O nás » Novinky

Zpět na seznam novinek

27.2.2013

IGNUM má novou firemní strukturu

V rámci dalšího rozvoje a plnění nové obchodní strategie rozdělila společnost IGNUM s platností od 20. února 2013 svoji dosavadní strukturu do dvou divizí a bude nyní přistupovat samostatně k individuálním zakázkám a komodizovaným produktům.

Praha, 21. února 2013 – Společnost IGNUM oznamuje, že s platností od 20. února 2013 se její infrastruktura rozděluje do dvou divizí, zaměřených na individualizované a komodizované služby. Reorganizace firemní infrastruktury je vzhledem k trvalému růstu společnosti a rozšiřování portfolia služeb logickým krokem a součástí nové dlouhodobé rozvojové strategie společnosti. Nová organizační struktura rovněž pomůže společnosti IGNUM dále naplňovat dlouhodobý závazek, kterým je plnění role hostera s nejlepší osobně poskytovanou technickou podporou.

Divize komodizovaných služeb bude spravovat celé portfolio současných webhostingových služeb, domén a SSL certifikátů. Její součástí je rovněž oddělení technické podpory a projektového řízení.

Divize individualizovaných služeb zaštítí služby a servis v oblasti IaaS (Infrastructure as a Service), jako je serverhosting, clusterové/cloudové systémy nebo poskytování konektivity.

Webcontrol

697.90887832642ms -- 14528.6640625KB