Ignum.cz » » Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

9.6.2014

Zákaznická podpora je lepší v mraku, místo v racku

Desítky a stovky hovorů denně vyžadují odpovídající technické zázemí, které umožní účinnou logistiku času operátorů a poskytne kvalitní data na výstupu. Miroslav Semera, Customer Care Manager ve společnosti IGNUM, přiblížil, proč IP telefony vyměnil za softwarové klienty a proč je ústředna lepší v mraku, místo v racku.

>>

9.6.2014

IGNUM získal Silver Small Business Competency

IGNUM získal v rámci programu Microsoft Partner Network status Silver Small Business Praha, 13. března 2014 – Společnost IGNUM, s.r.o získala jako člen programu Microsoft Partner Network status Silver Small Business.

>>

22.10.2013

IGNUM nabízí serverhosting Basic bez závazků

Praha, 21. října 2013 – Společnost IGNUM v rámci své individualizované divize nabízí od dnešního dne pronájem serverů na dobu neurčitou za stejnou cenu, jako při uzavření smlouvy na 24 měsíců. Akční nabídka se vztahuje na servery řady Basic, které získaly ocenění v prestižní soutěži o nejlepší produkty z oblasti ICT pro rok 2013.

>>

8.8.2013

Lstivé jednání spekulantů: Podvodníci nabízejí předražené domény po telefonu.

Živnostníci a malé firmy bývají často terčem lstivých spekulantů, kteří se snaží dobře připraveným telefonickým rozhovorem přimět podnikatele ke koupi domény s názvem jeho firmy. Podvodníci využívají zákonné možnosti uzavřít smlouvu po telefonu a není-li oslovený subjekt dostatečně obezřetný, může dojít k závazku finančního plnění, aniž by došlo k reálnému podpisu smlouvy.

>>

24.7.2013

IGNUM ve spolupráci s IBM daruje výpočetní výkon na humanitární výzkum

Praha, 23. července 2013 – Česká společnost IGNUM, poskytovatel hostingových služeb a registrátor internetových domén, se stala partnerem neziskového programu podporovaného společností IBM World Community Grid (WCG). Společnost IGNUM se tak připojila do rozsáhlé komunity lidí a firem, které nezištně pomáhají bojovat s palčivými problémy na celém světě.

>>

11.6.2013

IGNUM zavádí platbu kartou na DOMENA.cz

Praha, 10. června 2013 – Společnost IGNUM nabízí od pondělí 10. června možnost elektronické platby kartou na webu DOMENA.CZ.

>>

14.5.2013

IGNUM rozšiřuje nabídku SSL certifikátů

Praha, 14. května 2013 – Společnost IGNUM nabízí od 13. května nejširší výběr SSL certifikátů v České republice. Zákazníci mohou vybírat mezi sedmi typy certifikátů od sedmi certifikačních autorit. Oblíbené značky Thawte, GeoTrust, Symantec a RapidSSL nově rozšířily certifikáty značek GlobalSign, AphaSSL a COMODO.

>>

25.4.2013

IGNUM modernizuje platformu entry-level serverů

Praha 22. dubna 2013 – Divize individualizovaných služeb společnosti IGNUM pokračuje v rozšiřování svých služeb, které probíhá během letošního roku ve čtyřech na sebe navazujících fázích. Druhým krokem v sérii modernizačních opatření je výměna celé platformy „basic“ serverů za vysoce úsporné řešení MicroCloud Solution, ideální pro rozjezd projektů a small business nástrojů.

>>

9.4.2013

IGNUM nabízí webhosting s PHP 5.4

Praha, 8. dubna 2013 – Společnost IGNUM začala poskytovat podporu programovacího jazyka PHP 5.4 pro všechny nové webhostingy řady Medium a Full. IGNUM tak reaguje na poptávku vývojářů webů a jejich zákazníků.

>>

18.3.2013

IGNUM nabízí sedmidenní zálohu webhostingu zdarma

Praha, 18. března 2013 – Společnost IGNUM poskytuje od dnešního dne zdarma ke každému webhostingu obnovení ze zálohy až týden zpětně. Přidává také volitelnou možnost obnovení ze zálohy až dva měsíce zpětně.

>>

28.2.2013

IGNUM slaví 13. narozeniny a nabízí služby zdarma

Praha, 28. 2. 2013 – Společnost IGNUM, přední český registrátor domén a poskytovatel profesionálních hostingových služeb, prodlužuje u příležitosti svých 13. narozenin platnost úspěšné akce „Ke každé CZ doméně až půl roku hostingu zdarma“

>>

25.2.2013

IGNUM reorganizuje firemní strukturu

V rámci dalšího rozvoje a plnění nové obchodní strategie rozdělila společnost IGNUM s platností od 20. února 2013 svoji dosavadní strukturu do dvou divizí a bude nyní přistupovat samostatně k individuálním zakázkám a komodizovaným produktům.

>>

4.10.2012

IGNUM jmenovalo nového HR Business Partnera

IGNUM vytvořilo novou pozici HR Business Partnera, do které byla jmenována Slávka Betáková, dlouholetá personalistka společnosti.

Smyslem vytvoření nové funkce, přímo navázané na top management společnosti, je užší propojení řízení lidských zdrojů a obchodní strategie společnosti.

>>

26.9.2012

IGNUM získalo nejvyšší úroveň certifikace od CZ.NIC

Společnost IGNUM získala nejvyšší hodnocení při pravidelné roční recertifikaci registrátorů CZ domén.

Certifikace od sdružení CZ.NIC, správce české národní domény, potvrzuje kvalitu poskytovaných služeb a zákaznického servisu IGNUM.

>>

20.9.2012

K CZ doméně přidá IGNUM cloudový hosting zdarma

Společnost IGNUM nabízí ke každé nové CZ doméně až půl roku cloudového hostingu WEBCLOUD.CZ zdarma.

Každý zákazník, který si v období od 18. září do 14. prosince 2012 zaregistruje novou nebo prodlouží stávající CZ doménu prostřednictvím webu DOMENA.CZ, získá kód na bonusový depozit pro službu WEBCLOUD.CZ ve výši 310 Kč. Kódy na bonus jsou navíc přenosné, zákazníci je tedy mohou poskytnout pro bezplatné vyzkoušení cloudového hostingu i svým blízkým a známým.

>>

21.8.2012

IGNUM rozšiřuje top management

Ředitelem pro obchod a marketing byl jmenován Michal Benco. Společnost IGNUM vytvořila nové oddělení pro obchod a marketing a jmenovala Michala Benca jeho ředitelem. Úkolem nového oddělení a jeho vedení je především podpora prodeje hostingových služeb IGNUM, založených na principech cloud computingu.

>>

7.8.2012

IGNUM oznamuje změnu na pozici výkonného ředitele

Výkonným ředitelem společnosti IGNUM se stal Miroslav Jura; Marek Erneker byl jmenován technickým ředitelem

S platností od 1. srpna 2012 se výkonným ředitelem společnosti IGNUM stal Miroslav Jura a na nově vytvořenou pozici technického ředitele přešel Marek Erneker, dosavadní výkonný ředitel.

>>

2.7.2012

IGNUM zlevňuje SSL certifikáty RapidSSL

Po celé léto lze získat roční i víceleté předplatné SSL certifikátů za zvýhodněné ceny.

Společnost IGNUM spouští letní slevu SSL certifikátů RapidSSL, které představují nejjednodušší cestu k zabezpečení vlastních webových stránek či intranetu. Pro vydání certifikátu RapidSSL stačí jednoduché ověření vlastnictví domény pomocí e-mailu.

>>

1.6.2012

Charitativní aukce fotografií opět slavila úspěch

Více než stovka prodaných snímků přinesla dětem bez rodin přes půl milionu korun

Společnost IGNUM, jeden z největších poskytovatelů hostingových služeb na českém trhu, se aktivně zapojila do letošního ročníku charitativní aukce Šance pro děti a vydražila 5 fotografií za celkem 18 500 Kč. Mimo to již tradičně podpořila aukci výkonným hostingem, který zajistil vysokou dostupnost stránek během přihazování.

>>

2.5.2012

IGNUM opět podporuje charitativní aukci fotografií

Charitativní akce Šance pro děti využívá i letos hostingové služby IGNUM

Společnost IGNUM, jeden z největších poskytovatelů hostingových služeb na českém trhu, opět poskytla zázemí internetové aukci fotografií v rámci charitativní akce Šance pro děti, kterou pořádá české zastoupení zpravodajské agentury Reuters.

>>

Archiv: 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008

Webcontrol

368.3979511261ms -- 11452.8203125KB